Meble recepcyjne Ideal Line dla hoteli, biur, przychodni
15922
post-template-default,single,single-post,postid-15922,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
 

NETA – meble recepcyjne od Ideal Line

15 lut NETA – meble recepcyjne od Ideal Line

Istotną sprawą w biznesie jest pierwsze wrażenie, dlatego Ideal Line – producent mebli biurowych, zdecydował się na stworzenie serii NETA.

Stylowe meble recepcyjne są wizytówką firmy, świadczą o gościnności gospodarza. Przedłużony blat stołu pozwala klientom wygodnie usiąść za nim i swobodnie prowadzić rozmowy. Miłą atmosferę tworzy subtelne oświetlenie mebli LED.

02 NETA meble recepcyjne od Ideal Line - NETA - meble recepcyjne od Ideal Line

 

Nowoczesne meble “NETA” można zastosować zarówno do przestronnych jak i małych biur, meble można dowolnie komponować z niezależnych modułów. Fronty mebli mogą być w kolorze białym lub metalicznym, okleina blatu: jasny buk, wiśnia, ciemny lub jasny orzech, klon, dąb, biały lub metaliczny kolor.

Stoły posiadają kanały z płyty LMD na odprowadzenie przewodów. W dołączanych bokach, obok kanałów na przewody są otwory na kable do sąsiadujących stołów. Na blacie stołu bez nadstawki może być zamontowane kwadratowe gniazdo na kable w kolorze metalicznym.

Oświetlenie LED, które jest montowane pod daszkiem i blatem, można zamówić osobno.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz artykuł w Archimania