Informacje o Ideal Line – dostawcy systemów zabezpieczenia mienia
19
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-19,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
 

O nas

IDEAL LINE

Firma założona w maju 2011 roku, ale doświadczenie naszych pracowników w zakresie produkcji takich urządzeń jak sejfy, wrzutnie czy skarbce sięga lat dziewięćdziesiątych ponieważ było zdobywane przez nich jeszcze w firmie SHIBAS Sp. z o.o., a następnie w firmie SZYBAS.

 

Początkowo byliśmy firmą dystrybucyjną, aktualnie jesteśmy producentem urządzeń zabezpieczenia mechanicznego wartości pieniężnych, papierów wartościowych, biżuterii, dokumentów i innych przedmiotów wartościowych. W ofercie posiadamy certyfikowane sejfy gabinetowe, sejfy depozytowe, panele i drzwi skarbcowe w różnych klasach bezpieczeństwa, zgodne z wymogami norm PN-EN 1143.

 

 Ponadto w ofercie naszej produkcji znajdą Państwo także drzwi stalowe profilowe o właściwościach antywłamaniowych, ognioodpornych czy kuloodpornych zgodnie z obowiązującymi normami PN-EN.

 

Dysponujemy możliwością we własnym zakresie do realizacji projektów „pod klucz” od ich wyprodukowania, dostawy oraz montażu i późniejszego serwisowania.

 

 Realizujemy projekty związane z kontrolą dostępu oraz systemami alarmowymi z funkcją monitoringu we wszystkich obiektach w związku z posiadaną koncesją Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego o nr L-0111/18.

 

Posiadane zasoby ludzkie oraz techniczne pozwalają nam także z powodzeniem realizować inne zadania z zakresu konstrukcji stalowych czy to w branży budowlanej czy technologicznej wymagającej wysokiej jakości spawów spożywczych.

Chcesz rozwijać się? Z chęcią pomożemy!

W Ideal Line główną zasadą jest dzielenie się wiedzą oraz doświadczeniem. Tworzymy ofertę, której priorytetem jest zaspokojenie potrzeb każdego Klienta.

 

Rozpoczynając współpracę, zawsze chcemy poznać oczekiwania Zamawiającego, następnie przygotowujemy, krok po kroku, koncepcję i finalizujemy starannie przygotowaną realizacją zamówionego projektu. To pozwala zawsze wygrać – zapewnić najwyższy standard i wysoką jakość– zarówno w polskich firmach i biurach, jak też we Francji, Belgii, Holandii oraz Luksemburgu.

 

Dziś zapraszamy osoby prywatne oraz firmy i instytucje zainteresowane ofertą Ideal Line do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania. Jesteśmy otwarci na każdą propozycję biznesowej współpracy.

Ideal Line O nas Rozwój - O nas