Sejfy gabinetowe Ideal Line w klasie bezpieczeństwa III, IV i VI
15899
post-template-default,single,single-post,postid-15899,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
 

Sejfy gabinetowe Ideal Line – najwyższy poziom bezpieczeństwa

18 lis Sejfy gabinetowe Ideal Line – najwyższy poziom bezpieczeństwa

Firma Idea Line przedstawia grupę produktów przeznaczonych dla osób i podmiotów dbających o bezpieczeństwo gotówki, biżuterii, dokumentów, nośników informacji oraz wszystkiego, co ma wartość zarówno materialną, jak i sentymentalną.

Sejfy gabinetowe w klasie III, IV i VI to niezbędne wyposażenie, zapewniające bezpieczeństwo wartościowych przedmiotów i gotówki, odpowiednio (w zależności od potrzeb) w domach, biurach, szkołach, szpitalach, bankach, kościołach, urzędach, sklepach jubilerskich i bankach.

07 Sejfy gabinetowe Ideal Line najwyższy standard bezpieczeństwa - Sejfy gabinetowe Ideal Line - najwyższy poziom bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo zapewnia dwupłaszczowa konstrukcja stalowa sejfów o wysokiej odporności na sforsowanie, odpowiednia do klasy bezpieczeństwa grubość pancerza korpusu i drzwi oraz system zamków i rygli. Standardowo sejfy wyposażone są w zamki kluczowe oraz zamek szyfrowy mechaniczny bądź elektroniczny. Dodatkowo sejfy mogą zostać zamontowane do podłoża: w wyposażeniu znajdują się kotwy montażowe.

Najwyższy standard bezpieczeństwa

Modele wszystkich klas oferowane są w różnych wariantach rozmiarowych, a w zależności od nich sejfy dysponują od 1 do 5 półek z regulacją wysokości zawieszenia i nośnością do 50 kg.

Przedstawiona oferta reprezentuje klasyczne wzornictwo dla tego typu produktów, standardowo dostępna jest w kolorze jasnym szarym, ale istnieje możliwość zamówienia produktu w dowolnym kolorze z palety RAL.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz artykuł w Archimania.pl