Sejfy Ideal Line – zabezpieczenie mienia prywatnego i firmowego
15915
post-template-default,single,single-post,postid-15915,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
 

Sejfy Ideal Line – dostępne tylko dla Ciebie

25 mar Sejfy Ideal Line – dostępne tylko dla Ciebie

Polecamy szczególną grupę produktów, dla osób dbających o bezpieczeństwo swojej gotówki, biżuterii oraz wszystkiego, co ma dla nich wartość materialną, a także sentymentalną.

Firma Ideal Line specjalizuje się między innymi w produkcji sejfów gabinetowych, kasjerskich,  depozytowych, a także specjalistycznych wyrobów dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.  Sejfy Ideal Line stosowane są w bankach, sklepach jubilerskich urzędach jak również w mieszkaniach prywatnych i biurach.  Doskonale prezentują się w otoczeniu biurowym  jako sejf przybiurkowy dla pracowników banków, sklepów, stacji benzynowych, zapewniając bezpieczne przechowywanie gotówki podczas pracy urzędnika lub sprzedawcy.

04 Sejfy Ideal Line dostępne tylko dla Ciebie 1024x888 - Sejfy Ideal Line - dostępne tylko dla Ciebie

 

Bezpieczeństwo zapewnia solidna konstrukcja grubego pancerza oraz drzwi,  jak również wysokiej klasy certyfikowane  zamki kluczowe oraz b, mechaniczneelektroniczne. Do każdego wyrobu dołączona jest instrukcja obsługi zamka. Sejfy zaopatrzone  są również w kotwy dzięki którym są mocowane do podłoża oraz posiadają półki o nośności do 50 kg z możliwością regulacji. Ciekawym rozwiązaniem ułatwiającym bezpieczne użytkowanie jest  konstrukcja sejfu bębnowego, w którym zastosowany jest element wrzutowy w postaci bębna obrotowego.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zobacz artykuł w Archimania.pl