Urządzenia depozytowe dla stacji benzynowych – Ideal Line
15889
post-template-default,single,single-post,postid-15889,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
 

Urządzenia dedykowane stacjom benzynowym

01 gru Urządzenia dedykowane stacjom benzynowym

09. Ideal Line Sejfy depozytowe z bębenkiem urządzenia dedykowane stacjom benzynowym - Urządzenia dedykowane stacjom benzynowymSpecyficzne wymogi zapewnienia bezpieczeństwa deponowania gotówki w warunkach prowadzenia działalności, gdzie ma miejsce jej nieustanny obrót w dużych ilościach, jak w sklepach, stacjach benzynowych czy aptekach, powoduje konieczność zastosowania urządzenia depozytowego o szczególnej konstrukcji.

Sejfy depozytowe z bębenkiem stworzone są na bazie sejfów gabinetowych odpowiedniej klasy, z myślą o kasjerach i pracownikach obsługi stacji benzynowych, w celu zabezpieczenia przekazu gotówki do pomieszczenia menedżerskiego. Składają się z dwóch zintegrowanych urządzeń: sejfu do przechowywania gotówki oraz elementu wrzutowego.

Sejfy depozytowe z bębenkiem

Nasze produkty w tej klasie urządzeń znalazły z powodzeniem zastosowanie na stacjach benzynowych koncernów paliwowych na całym świecie. Sejfy depozytowe DS-BP i DS-HS opracowane zostały na bazie sejfów w klasie II, zgodnie z wymaganiami normy PN-EN 1143-2. Posiadają element wrzutowy w postaci bębna obrotowego, który stanowi element zapory „anty-fishingowej”, skutecznie chroniącej przed wyławianiem wrzuconych pakietów gotówki, papierów wartościowych, itp.