Włoskie sejfy Exclusive Safes w ofercie firmy Ideal Line
17177
post-template-default,single,single-post,postid-17177,single-format-standard,cookies-not-set,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-8.0,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
 

Z ziemi włoskiej do Polski… Sejfy EXCLUSIVE

IdealLine Conforti

30 maj Z ziemi włoskiej do Polski… Sejfy EXCLUSIVE

Wszystko zaczęło się w 1912 roku, gdy we włoskim konkursie rzemieślniczym Weil Weiss została nagrodzona kasa pancerna, która na długo zatrzymywała wzrok oglądających. Autorem tego małego dzieła sztuki był Silvio Conforti, pasjonat artystycznej obróbki metali i doświadczony rzemieślnik. Odbierając nagrodę szeroko otworzył swojemu warsztatowi drzwi do mieszkań najbogatszych Europejczyków oraz siedzib znanych na całym świecie firm. Każdy kto posiadał coś wartościowego i cenił piękno wzornictwa przemysłowego chciał mieć sejf firmy.

Minął wiek, a marka Exclusive Safes jest wciąż na topie. Projektanci wnętrz, architekci, znawcy sztuki oraz przedstawiciele przedsiębiorstw szukający najbezpieczniejszych sejfów wybierają produkty Conforti. A to dlatego, że tylko Sejfy Conforti Exclusive łączą w sobie nowoczesne technologie ochronne mienia z rękodziełem na najwyższym poziomie. Tak, Exclusive Safes są ręcznie wykonane, co czyni z nich to indywidualne dzieła sztuki.

Mamy bardzo dobrą informację dla wszystkich architektów, projektantów wnętrz oraz osób prywatnych i firm, które chcą posiadać sejf Conforti Exclusive. Od teraz mogą kupić Exclusive Safes w Polsce. Wymarzony przez siebie produkt znajdą w ofercie Ideal Line.

IdealLine Conforti2 - Z ziemi włoskiej do Polski… Sejfy EXCLUSIVE

Rozpoczynając współpracę z włoską firmą Conforti, wiedzieliśmy, że będzie to strzał w dziesiątkę. Nowatorskie rozwiązania gwarantują bezpieczeństwo przechowywanych w kasie pancernej wartości, a do tego ten wygląd. Ręczne wykończenie sprawia, że stworzony z najlepszej jakości materiałów sejf Conforti Exclusive zamienia się w przedmiot o luksusowym designie. Producent dba o każdy detal, uzależniając formę kasy pancernej od potrzeb i szczególnych upodobań klienta. Dzięki temu EXCLUSIVE SAFES można umieścić w ukrytym miejscu lub zamienić w dzieło sztuki wkomponowując w plan architektoniczny pomieszczenia.

Iwona Lobasiuk 300x300 - Z ziemi włoskiej do Polski… Sejfy EXCLUSIVE

Posiadanie w ofercie legendarnych sejfów firmy Conforti to dla nas zaszczyt i możliwość zaoferowania naszym Klientom kolejnego produktu zapewniającego najwyższej jakości bezpieczeństwo – mówi Iwona Łobasiuk, CEO Ideal Line. – Wybierając Exclusive Safes zyskają oni satysfakcję posiadania niebywale wytrzymałego produktu, będącego sejfem oraz dziełem sztuki, wyglądającego tak jak sobie wymarzą.

 

 

 

Bowiem zamawiając sejfy Conforti Exclusive z oferty Ideal Line mogą Państwo zadecydować zarówno o wyglądzie zewnętrznym, jak też o tym co znajdzie się wewnątrz. Zaczynając od ilości półek, kasetek, pokryw, zabezpieczających zamków, kończąc na wewnętrznym wykończeniu. Krótko mówiąc, zamówiony sejf dostosujemy precyzyjnie do Państwa potrzeb.

Więcej informacji na temat Exclusive Safes znajdą Państwo na stronie Luksussejf.pl